Deze studenten kopen een goedkoop tweedehands bankstel..

De 3 studenten Reese, Cally en Lara zijn huisgenoten en hebben tijdens de studie al genoeg uitgaven. Ze besluiten daarom een oude bank te kopen bij het Leger des Heils. Kostprijs? 20 euro. De bank ruikt een beetje raar en is behoorlijk af, maar voor zo’n prijs kunnen ze ‘m niet laten staan. Toch blijkt de bank daarna net iets meer waard te zijn. Want ze hebben nog maar net in gebruik als ze iets in de armleuning voelen. Daar blijkt een envelop in te leggen met een inhoud van zo’n 600 euro. Maar dat blijkt niet het enige. Na een grondige zoektocht vinden ze nog meer enveloppen. Het totaalbedrag? Meer dan 35.000 euro! Omdat er ook een geadresseerde op de enveloppen staat, besluiten ze op zoek te gaan naar de vrouw.

Die vinden ze gelukkig. De bejaarde vrouw vertelt de studenten dat het geld afkomstig is van haar zieke echtgenoot, die haar, voordat hij overleed, contant geld had gegeven. Bijna 30 jaar lag het geld in het bankstel totdat de vrouw een rugoperatie moest ondergaan en een tijd in het ziekenhuis moest doorbrengen. Op aanraden van de doktoren besloten haar kinderen daarom om de bank te vervangen. En zo kwam het terecht bij het Leger des Huils.

Maar dankzij deze studenten is het geld weer terug bij de rechtmatige eigenaar. De bejaarde vrouw gaf elk van hen 250 euro als beloning. Hieronder vertellen ze hun verhaal.