Miranda uit Lang Leve De Liefde wordt wereldwijd herkend: ‘Ik ga één keer in het jaar naar..’

Miranda weet precies wat haar jaarlijkse hoogtepunt is: een avond vol Australische strippers. Al jaren reist ze er trouw heen, en inmiddels wordt ze met een knipoog herkend door de dansers zelf. De glimlach op haar gezicht zegt genoeg: dit uitje laat ze voor geen goud schieten.

Terwijl anderen een weekendje weg plannen of naar een spa gaan, kiest Miranda voor glitter, spieren en show. De sfeer, de muziek en het speelse contact met het publiek maken het voor haar elk jaar weer onvergetelijk. Zelfs vrienden kijken niet meer raar op als ze haar plannen aankondigt.

De beelden van haar enthousiaste reacties zorgen online voor een golf van vrolijkheid. Veel kijkers noemen haar ‘een koningin met lef’. Kijk de video zelf, laat weten wat jij ervan vindt en deel het plezier met je vrienden op Facebook.

@langlevedeliefdenl

Miranda wordt wereldwijd herkend! #lldl #langlevedeliefde ⏰ Vanavond om 19:00 uur bij NET5!

♬ origineel geluid – Lang Leve De Liefde

Bron: tiktok.com/@langlevedeliefdenl