Marit en haar vriendinnen zijn helemaal los gegaan in Cherso..

Chersonissos blijft dé vakantiebestemming voor wie zin heeft in zon, zee, shotjes en slapeloze nachten. Ook deze zomer trekt het Griekse party-eiland weer massa’s feestvierders, waaronder Marit en haar vriendinnengroep.

Hun vakantie zit er inmiddels op – en als we de beelden mogen geloven, was het er eentje voor in de boeken.

Zoals het echte vakantie-influencers betaamt, deden de meiden mee aan de populaire trend ‘first vs. last day’. Op dag één verschenen ze fris en fruitig voor de camera, stralend in hun matching shirts en met een zonnebril die meer stijl dan noodzaak was.

Een paar dagen en tientallen cocktails later, schoten ze opnieuw een video – maar deze keer zagen ze eruit alsof ze letterlijk door hun vakantie heen gesleept waren.

De shirts? Die waren nog hetzelfde. Maar de koppies daarboven spraken boekdelen. Waar op de eerste dag alles nog strak zat – van eyeliner tot energie – lijkt het op de laatste dag alsof niemand nog weet welk tijdstip het is, laat staan welke dag.

Ogen halfopen, een houding van ‘haal me hier weg’ en een zonnebril die nu vooral dient om de wallen te maskeren. Vakantiemodus: compleet geactiveerd én uitgeput.

Dat hun Cherso-trip allesbehalve saai was, is dus overduidelijk. Van beachclubs en barhangen tot nachten vol dansen en ochtenden die pas rond lunchtijd begonnen: de dames hebben álles uit hun vakantie gehaald.

En hoewel ze met weemoed terugkijken op de pret, is er ook één ding waar ze het unaniem over eens zijn: “We hebben minstens drie weken nodig om weer mens te worden.”

De video, waarin het verschil tussen begin en eind niet groter kon zijn, gaat inmiddels rond op social media. En terecht, want het contrast is niet alleen hilarisch, het is ook stiekem enorm herkenbaar voor iedereen die ooit een all-in partyvakantie heeft overleefd.

Zo eentje waarbij je je op dag één nog voorneemt om ‘het rustig aan te doen’ – en op dag zes je eigen naam nauwelijks nog kunt spellen.

Toch lijken de meiden er geen seconde spijt van te hebben. Integendeel. De wallen zijn tijdelijk, de herinneringen voor altijd.

En dat is misschien wel de charme van een vakantie als deze: het hoeft niet perfect te zijn, als je er maar vol in duikt. Letterlijk en figuurlijk.

Voor wie zelf nog plannen maakt om deze zomer naar Cherso te gaan: neem een zonnebril mee, pak je chillste outfit en vergeet vooral die ‘first vs. last day’-video niet.

Want of je nu eindigt als wrak of als ware partykoningin – het zijn precies dit soort beelden die je over tien jaar nog steeds met tranen van het lachen terugkijkt.

Bron: vkmag.com