Bij het Amsterdamse Centraal Station liep een gewelddadige ruzie uit de hand toen een 45-jarige man een vrouw aan haar haren over straat sleurde en haar spullen vernielde. De politie greep snel in en hield de verdachte direct aan. Getuigen die ter plekke ingrepen, hielpen voorkomen dat de situatie nog verder escaleerde.
Het slachtoffer, de 39-jarige Yerani, deelde later dat ze tijdens het uitdelen van flyers plots werd aangevallen. Ze werd niet alleen hardhandig meegesleurd, maar ook bedreigd met een kapotgeslagen fles. Volgens haar voelde het alsof ze ieder moment zwaargewond kon raken, maar dankzij omstanders bleef erger bespaard.
De politie vraagt dringend om de rondgaande video’s van de aanval niet verder te verspreiden, om zowel het slachtoffer te beschermen als het onderzoek niet te hinderen. Het blijft een schokkend voorval dat vragen oproept over geweld in de openbare ruimte. Bekijk de video hier en deel je mening of ervaring op Facebook.