Vrachtwagen ramt tankstation bij A1 bij Muiden, busjes vliegen de shop in…

Een vrachtwagenchauffeur heeft maandagochtend bij tankstation Esso Honswijck langs de A1 bij Muiden een enorme ravage veroorzaakt. De bestuurder werd vermoedelijk onwel, raakte van de weg, botste tegen een lantaarnpaal en reed daarna op volle kracht het terrein van het tankstation op.

De vrachtwagen ramde eerst een wit busje dat net stond te tanken en vervolgens een zwart busje. Beide voertuigen werden met zoveel kracht naar voren gedrukt dat ze in de kiosk van het tankstation belandden. De gevel, pui en inrichting liepen flinke schade op, terwijl drie mensen tijdelijk opgesloten zaten in het toilet doordat de voertuigen de toegang blokkeerden.

De politie kon de vastzittende bezoekers snel bevrijden en wonder boven wonder raakte niemand gewond. De chauffeur is naar het ziekenhuis gebracht en maakt het naar omstandigheden goed. Volgens werkgever Geosonda gaat het om een acute medische situatie. Bekijk de video en deel je mening op Facebook.

Bron: vkmag.com